Hakkımızda

     Firmamız, ÖMER RASİM önderliğinde 1996 yılında şahıs şirketi olarak Erol RASİM ve İzzet RASİM ortaklığı ile Ankara Yıldız Sanayi’de otomotiv yedek parça ithalat ihracatı ile toptan ve perakende satış sektöründe ticari faaliyetlerine başlamıştır.

 

     Volkswagen, Seat, Skoda, Audi, Porche marka araçların yedek parça satış hizmetini veren firmamız ayrıca ‘WOLKSTEK’ markalı kendi üretimi olan tescilli ürünleri ile de piyasaya kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

 

     Firmamız sektörde yerel ve uluslararası piyasada Uzakdoğu, Ortadoğu ve Avrupa ülkeleri ile ithalat ve ihracat ilişkilerini sürekli devam ettirmektedir. Müşterilerine piyasanın en geniş ürün içeriği ve en uygun fiyatları ile sektörde en kaliteli hizmeti vermeyi kendine şiar edinmiştir.

 

     Şirketimizin temel ilkesi, sektörde en kaliteli, en uygun ve güvenilir ticaret anlayışı ile dürüst ve ilkeli çalışma prensibinden taviz vermeden, kendini piyasada geliştirerek öncü firma sıralamasında, profesyonel şekilde çıtayı hep en yukarıda tutmak ve bu prensibin doğal sonucu olarak müşteri memnuniyetini kazanmaktır.